CANLI YAYINDA AÇIKLANDI! VOLKAN DEMİREL PFDK’ya SEVK EDİLİYOR MU?

CANLI YAYINDA AÇIKLANDI! VOLKAN DEMİREL PFDK’ya SEVK EDİLİYOR MU?

Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında Fenerbahçe, lig lideri Medipol Başakşehir’i Brezilyalı golcüsü Fernandao’nun golleriyle 2-0 yenerek çok önemli bir galibiyete imza atmıştı.

Söz konusu maçta da performansıyla alkışları toplayan Fenerbahçe’nin kaptanı ve 1 numarası için flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Volkan Demirel’in yan hakeme küfür ettiği için PFDK’ya sevk edileceği iddiaları ortalıkta dolanmaya başlamıştı.

Şansal Büyüka beIN Sports’ta açıkladı

Yayıncı kuruluş beIN Sports’da Galatasaray-Antalyaspor maçının ardından haftanın maçları değerlendirildi. Şansal Büyüka’dan Fenerbahçeli Volkan Demirel ile ilgili flaş bir iddia da ortaya atıldı.

Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında Fenerbahçe, lig lideri Medipol Başakşehir’i Brezilyalı golcüsü Fernandao’nun golleriyle 2-0 yenerek çok önemli bir galibiyete imza attı.

“Sevk olmayacak”

Mücadelenin ardından kaleci Volkan Demirel bir numaralı gündem olmuş ve hakeme küfredip küfretmediği tartışıldı. Görüntülerin konuşulduğu sosyal medyada oyuncun PFDK’ya sevk edilip edilmeyeceği ayrı bir merak konusu oldu.

Bu olaya bir iddia da Şansal Büyüka’dan geldi. Yayıncı kuruluş beIN Sports’da Galatasaray-Antalyaspor maçının ardından haftanın maçlarının değerlendirildiği beIN FİNAL programının sunucusu Büyüka, “Volkan Demirel ile ilgili PFDK’ya bir sevk olmayacağını haber aldık.” ifadelerini kullandı.