FENERBAHÇE’de SON DAKİKA GELİŞMESİ! VİNCENT JANSSEN…

FENERBAHÇE’de SON DAKİKA GELİŞMESİ! VİNCENT JANSSEN…

Fenerbahçe’ye sezon başında transfer edilen Vincent Janssen, gösterdiği performansla taraftara kendisini sevdirmeyi bir şekilde başarmıştı. Gol sayıları fazla olmasa bile saha içerisindeki mücadelesiyle göze girmeyi başaran Hollandalı futbolcu, Aykut Kocaman’ın da gözdeleri arasında.

Fakat şimdilerde Fenerbahçe’de Janssen krizi büyüyor. Uzun süre daha yararlanılamayacak Hollandalı oyuncu ameliyat edilmek istendi. Hem Tottenham’ın doktorları hem de Almanya’da gelen uzmanlar operasyonun riskli olacağını savundular. Bu yüzden Janssen ameliyat masasına yatmamıştı.

Vincent Janssen’in sakatlık sürecinde kritik gün

Fenerbahçe’nin yaklaşık 2,5 aydır sakatlıkla boğuşan oyuncusu Vincent Janssen için kritik bir gün yaşanacak.

Fenerbahçe’nin Hollandalı yıldızı Vincent Janssen, Bursaspor karşısında geçirdiği sakatlık sonrası sahalara bir türlü dönememişti. Nisan ortasına kadar oynayamacağı öngörülen yıldız golcü için kritik saatler yaşanıyor.

Vincent Janssen’in sakatlığında son durum

Geçirdiği sakatlık nedeniyle devre arası kampını da kaçıran 23 yaşındaki Hollandalı yıldız için tedavi süreci çetin geçiyor.

Fanatik’in haberine göre, sağ ayak baş parmağındaki ödem bir türlü geçmeyen Hollandalı yıldızın MR’ı çekilecek. Sonuçlar, 23 yaşındaki forvetin bonservisini elinde bulunduran Tottenham’ın doktorlarıyla birlikte incelenecek ve sahaya dönüş tarihi netlik kazanacak.

Vincent Janssen’in Fenerbahçe performansı

Sezon başından beri Fenerbahçe ile 11 karşılaşmada 804 dakika süre alan Hollandalı golcü Vincent Janssen, bu süreçte Fenerbahçe forması altında 3 gol, 4 asistlik performan sergiledi. Hollandalı golcünün bonservisi alınmazsa sezon sonu Tottenham takımına geri dönecek.

Tottenham, İngiliz basınına konuştu

Bu gelişmenin ardından, İngiliz basınına konuşan Tottenham yetkilileri, Janssen’in dönüşünün şimdilik gerçekleşmeyeceğini, sezon sonunda takıma zaten döneceğini ve sorun etmediklerini dile getirdi.