Fenerbahçeli yıldız futbolcu 3 güzelle yakalandı! Bilin bakalım kim…

Fenerbahçeli yıldız futbolcu 3 güzelle yakalandı! Bilin bakalım kim…

Fenerbahçe Başakşehir’i 2-0 yendiği maçtan sonra Aykut Kocaman yaptığı açıklamalarda futbolcuların dinlenmesi gerektiğini ve onlara izin vereceğini söylemişti.

Fenerbahçeli futbolculara dinlenmeleri için izin verilmesinden sonra, yıldız oyuncular Başakşehir maçının yorgunluğunu atmaya başladılar. Bu sabah 05:30 sıralarında da bir Fenerbahçeli futbolcu objektiflere 3 güzelle yakalandı…

Arkadaşı muhabire para teklif etti

İstanbul sokakları önceki akşam çapkınlık turunda yakalanan iki yıldız futbolcunun olaylı kaçışına sahne oldu. Gecenin ilk vukuatına imza atan isim Fenerbahçe’nin Faslı yıldızı Nabil Dirar’dı.

Dirar, Başakşehir galibiyetini 3 güzelle Ortaköy’deki Blackk adlı mekanda kutladı. Saat 05.30’da güzellerle kapıda beliren Nabil Dirar, patlayan flaşlarla şoke oldu. Futbolcunun yanındaki arkadaşları devreye girip muhabirin fotoğraf makinesini almaya çalıştı.

İngilizce küfürler edip eliyle görüntü alınmasını engellemeye çalışan kişi, başarılı olamayınca para teklif edip fotoğrafların silinmesini istedi. Ancak holiganın bu ahlaksız teklifi karşılık bulmadı. (Takvim)

Nabil Dirar kimdir?

25 Şubat 1986 tarihinde Fas’ın Casablanca şehrinde dünyaya gelen Nabil Dirar, zorlu bir çocukluk dönemi geçirdi.

11 çocuklu bir ailenin mensubu olan Dirar, henüz bir yaşındayken babasını kaybetti. Temizlikçilik yapan annesi ailenin geçimini sağlamakta zorlandığı için Dirar’ın 7 erkek kardeşinin çoğu aileye yardım için küçük yaşta çalışmak zorunda kaldı. Dirar’ın bir erkek kardeşi, Brüksel’de iş bulunca ailenin yolu Dirar 13 yaşındayken Belçika’ya düştü.

O döneme kadar Fas’ta hiçbir kulüpte oynamayan Dirar’ın futbol hayatı White Daring Molenbeek altyapısında başladı ve ardından R.U. Saint-Gilloise altyapısında oynadı. 2004 yılında transfer olduğu Diegem Sport’ta ise profesyonel kariyerine başladı.

Dirar, profesyonel futbol hayatına atıldığı Diegem Sport’ta iki yıl geçirdikten sonra 2006 yılında Westerlo’ya transfer oldu ve burada yıldızını parlatmayı başardı.

Buradaki performansıyla Ajax, Anderlecht ve Standard Liege gibi kulüplerin de ilgisini çekti ama transfer tercihini Club Brugge’den yana kullanarak Belçika deviyle beş yıllık sözleşme imzaladı.

Club Brugge forması altında 2008-2012 yıllıar arasında 114 resmi maça çıkıp 11 gole imza atan Dirar, 2012-13 sezonunun ara transfer döneminde 7.5 milyon euro karşılığında Ligue 2’de mücadele eden Monaco’ya transfer oldu.

Dirar, o sezon Club Brugge’da Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Christoph Daum ile çalışıyordu.

Monaco’nun Ligue 1’e yükseldiği sezonda takımın vazgeçilmez ismi olan Dirar, Fransız deviyle toplam 155 resmi maça çıktı ve 9 gole imza attı.