FENERBAHÇE’ye DEV SPONSOR, MÜTHİŞ RAKAM! RESMEN AÇIKLANDI!

FENERBAHÇE’ye DEV SPONSOR, MÜTHİŞ RAKAM! RESMEN AÇIKLANDI!

Fenerbahçe’de son 2 yıldır yaşanan FFP sıkıntısı hala devam ediyor. Bu sorundan dolayı devre arasında hiç bir transfer yapamayan sarı lacivetlileri mali anlamda rahat olsalar da sürekli FFP engeline takılıyor.

Bu anlamda Fenerbahçe ilk adımı Mehmet Ali Aydınlar aracılığıyla Acıbadem forma sponsoru alarak yapmış ve kasaya yüklü bir meblağ girmişti. Fenerbahçe’den dün yeni bir hamle daha geldi.

Rakam henüz açıklanmadı ama…

Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında sahasında Aytemiz Alanyaspor’u konuk edecek Fenerbahçe, müsabakanın biletlerini satışa sundu. Fenerbahçe’de daha önce ’Okul Açık’ olarak geçen kale arkası tribünü isim değiştirdi.

Daha önce ’Okul Açık’ olarak bilinen kale arkası tribünün ’Spor Toto Tribünü’ olarak satışa çıkarılması, sponsorluk anlaşmasının tamamlandığını gözler önüne serdi.

Fenerbahçe’den resmi bir rakam açıklaması yapılmasa da, kulübe yakın kaynaklardan gelen iddialara göre yüklü bir meblağ kasaya girdi. Sarı-Lacivertli kulüp, geçtiğimiz haftalarda Acıbadem ile yaptığı tarihi forma sponsorluğu anlaşmasının ardından bir sponsorluk daha eklemiş oldu.

MİSAFİR TRİBÜNÜ :54,00 TL
SPOR TOTO TRİBÜNÜ-MİGROS TRİBÜNÜ :54,00 TL
FENERIUM ÜST -MARATON ÜST A-B H-I BLOK :109,00 TL
FENERIUM ÜST -MARATON ÜST C-D-F-G BLOK :130,00 TL

 

FENERIUM ALT- MARATON ALT A-B-H-I BLOK :194,50 TL
FENERIUM ALT- MARATON ALT C-G BLOK :216,00 TL
FENERIUM ALT- MARATON ALT D-F BLOK :248,00 TL
MARATON ALT E BLOK :297,00 TL
FENERIUM ALT E BLOK :324,00 TL
1907 TRİBÜNÜ :430,00 TL

(Kaynak/Fanatik)