Galatasaraylı futbolcu için bomba iddia! “Sezon başında imzalar atılmak üzereydi, Fenerbahçe vazgeçti!”

Galatasaraylı futbolcu için bomba iddia! “Sezon başında imzalar atılmak üzereydi, Fenerbahçe vazgeçti!”

Yaz transfer dönemi 3 büyük takım için de hareketli geçmişti ve bir çok transfer yapılmıştı. Fenerbahçe ve Galatasaray bazı oyunculardan istediği verimi alamasa da, takımlara katılan yıldızlar Süper Lig’e çabuk alışmışlardı.

Hareketli geçen yaz transferinin ardından Fenerbahçe devre arasını sessiz geçirmiş ve transfer yapmamıştı. Bugün de oraya Fenerbahçe ve Galatasaray’la ilgili bomba bir iddia atıldı…

“Sakatlanmasından korktular”

Galatasaray’da performansıyla sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da ses getiren Gomis için flaş bir Fenerbahçe iddiası geldi. Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin sezon başında Gomis’i transfer ettiğini ancak Fransız oyuncunun rahatsızlığından korkulmasından dolayı transferden vazgeçildiğini iddia etti.

Fenerbahçe’nin Van Persie’den sonra bir sakat oyuncu daha alması durumunda sıkıntı çıkabileceğinden korktuğunu belirten Demirkol, “Gomis, Galatasaray’da harika bir performans sergiliyor. Canavar gibi ama bir taraftan da çok sevimli adam. Sezon başında Fenerbahçe, Gomis’i istemiş ancak bir rahatsızlığı var diye istememişler.

Fenerbahçe böyle bir durumu oluyor genelde. Rahatsızlığı olmamasına rağmen almadıkları olmuyor, rahatsızlığını bile bile aldıkları da olmuyor. Van Persie’den sonra ikinci bir tane daha olursa problem çıkar diye düşünmüşler, problem çıktı gerçekten” dedi.