'Asistleriyle beni kral yapar'

'Asistleriyle beni kral yapar'

Moussa Sow, Tranzonspor karşılaşmasına damgasını vuran Jeremain Lens'e övgüler yağdırdı:

“O çok iyi bir insan ve büyük futbolcu. Benim kader arkadaşım. İkimiz de kiralığız ve F.Bahçe’yi çok sevdiğimiz için kalmak istiyoruz.”
 
BİRİ attığı goller, diğeri de yaptığı asistlerle F.Bahçe’yi başarıdan başarıya koşturuyor. Büyük maçlara damga vuran performanslarıyla takımın en etkili silahları olan Moussa Sow ve Jeremain Lens’in müthiş uyumu, tüm camianın yüzünü güldürüyor. 
 
TRABZONSPOR karşılaşmasında kendisine ‘Al da at’ diyen Lens’e övgüler yağdıran Moussa Sow mücadelenin ardından “Lens harika bir insan ve harika bir oyuncu. O benim kardeşim gibi. Kaderimiz aynı. İkimiz de kiralığız bu sene. F.Bahçe’yi çok seviyoruz ve burada kalmak istiyoruz. Saha içinde benim işimi kolaylaştırıyor. Böyle giderse yaptığı asistlerle beni gol krallığına taşıyacak isim olacak. O da bence asist krallığında sezonu zirvede tamamlayacak. Tabii önemli olan takımımızı şampiyonluğa taşımamız” ifadelerini kullandı.
 
‘UYUMUMUZ SÜPER’
 
JEREMAIN Lens de Sow’dan çok memnun. Sanki uzun yıllardır aynı takımda oynuyormuşçasına uyum halinde olduğu Senegalli hakkında konuşan Hollandalı yıldız, “Kısa süre zarfında çok iyi anlaştık Sow’la. O kadar güzel ve estetik gollere imza atıyor ki taraftarların ona olan sevgisini şimdi daha iyi anlıyorum. Kendisiyle uyum içindeyiz. Umarım sezonun devamında da bunu devam ettiririz ve takımımızı zirveye taşırız” dedi. 
 
vatan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX