Para konuşmam.

Para konuşmam.

Tecrübeli kaleci yönetimle masaya oturmadığını söyledi. , “Bu sözleşme yapmayacağım anlamı taşımaz. F.Bahçe’yle para konuşmam” dedi..

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel kulüpteki geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Sarı-Lacivertli eldiven yönetimle henüz masaya oturmadığını söyleyerek, "Bu sözleşme uzatmayacağım anlamı taşımıyor. Burası benim yuvam. Yönetim ne zaman beni çağırırsa imza atarım. Fenerbahçe ile hiçbir zaman para konuşmam. Yıllardır bu kulüpte forma giyiyorum. Kimse benim hakkımı yemez. Bunu bildiğim için rahatım" dedi. F.Bahçe forması giymenin ayrıcalığını vurgulayan , "Burada çok mutluyum. Başka bir takıma gitmeyi aklımın ucundan geçirmem" diye konuştu.

SOW BANA DA RÖVEŞATA GOLÜ ATIYOR
Fenerbahçe ile zamanı gelince sözleşme imzalayacağını dile getiren Sarı-Lacivertli eldiven, "Bu bugün de olabilir yarın da" ifadesini kullandı. Volkan Demirel, Sow'un attığı klas röveşatalarla ilgili olarak da, "İdmanda bana da röveşata atıyor ve tutamıyorum. Çok ilginç bir vuruş şekli var. Topun nereye gideceğini anlayamıyorsun" dedi..

 

takvim

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX