Salih&Stoch sınıfı geçti

Salih&Stoch sınıfı geçti

Gönderilecekleri iddia edilen iki futbolcu, kupa maçlarındaki performanslarıyla Dick Advocaat’ın yüzünü güldürdü. Salih ve Stoch, takımda kalma şanslarını artırdı.

Fenerbahçe’de ara transfer döneminde takımdan gönderilecekleri en fazla telaffuz edilen isimler Salih Uçan ve Miroslav Stoch’tu. İki futbolcuyla ilgili olarak da birçok transfer dedikodusu çıktı. Ancak Advocaat, bu oyunculara kendilerini göstermeleri için kupa maçlarında son bir şans verdi.

İki isimde şansı iyi değerlendirdi

Her iki isim de bu şansı iyi değerlendirdi. Son olarak Menemen karşısında iki oyuncu da üst düzey performans sergiledi. Salih Uçan, 6-0 kazanılan maçta 2 asistlik katkı sağladı. Stoch ise yaptığı 2 asistin yanı sıra takımının son golünü kaydetti. Advocaat, her iki futbolcusunun da sergilediği performanstan fazlasıyla memnun kaldı. İkinci yarıda üç kulvarda birden mücadele edecek olan Sarı-Lacivertliler’de Salih ve Stoch, takımda kalma yolunda önemli bir adım atmış oldu. İki yıldız, kampta da kendilerini göstererek sezonun ikinci devresinde de Sarı-Lacivertli formayı giymek için ellerinden geleni yapacak.

Fanatik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX