Fener'den Sosa çıkarması!

Fener'den Sosa çıkarması!

Genel Sekreter Mahmut Uslu yılbaşından hemen sonra Milan yönetimi ile masaya oturup Sosa’yı satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak için masaya oturacak. 28 Aralık'ta evlenecek olan Sosa için Fenerbahçe'nin kiralama ücretine zam yapması bekleniyor. Satın alma opsiyonunu da 4'ten 5 milyon Euro'ya yükseltecek.

Fenerbahçe Yönetimi gözünü ara transfere çevirdi. Sarı-Lacivertli yönetim 10 numaralı mevki için çalışmalarını sürdürürken Milan'ın Jose Sosa için yapılan ilk teklifi kabul etmemesinin ardından 2. bir teklifle İtalyan kulübünün kapasını çalacak. Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun yeni yılın ilk günlerinde İtalya'ya giderek Milan'a yeni teklifi bizzat iletecek. 28 Aralık'ta Arjantin'te evlenecek olan Jose Sosa için Fenerbahçe'nin daha önce önerdiği 1 milyon Euro'luk kiralama ücretini arttıracağı 4 milyon Euro olarak teklif ettiği satın olma opsiyonunu da 5 milyona çıkartacağı belirtildi. Milan'da forma şansı fazla olmayan Sosa'nın da gelmeyi kabul edebileceği ifade ediliyor.

MİLAN TARAFTARI SOSA'YA SICAK BAKMIYOR
Fenerbahçe'nin Sosa transferinde en önemli kozlarından birisi de Milan taraftarının Arjantanli futbolcuya sıcak bakmaması ve maçlardın ardından tepki göstermesi... Milan yönetimi de bonservisine 7.5 milyon Euro verdiği Sosa'dan minimum zararı etmek istiyor. Bu yüzden fiyatı biraz yukarı çekmeyi hedefliyor. Fener yönetimi de bu konuda sabırlı bir politika takip ediyor..

Takvim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX