Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Radikal Kararlar Aldı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Radikal Kararlar Aldı

"Yargıtay kararının önemi yok. Olağanüstü kongreye gitmeyeceğiz" diyen Başkan Aziz Yıldırım radikal kararlar aldı.

"Yargıtay kararının önemi yok. Olağanüstü kongreye gitmeyeceğiz" diyen Başkan Aziz Yıldırım topuyla tüfeğiyle sezon sonuna hazırlanıyor.

İlk iş olarak etrafındanki "futbol üst aklını" değiştirme kararı alan Aziz Yıldırım, düğmeye bastı. Kendisine "Çok yıprandın Başkan, artık bırak" diyen bu güruhla fikir alışverişini kesti. Etrafında yeni ve farklı daha genç insanlardan oluşan, yeni üst akılla beyin fırtınası yapmaya başladı.

FBL-TUR-BRA-FENERBAHCE-RIBAS

 

Aziz Yıldırım'ın ikinci eylemi ise "futbol takımını ayağa kaldırmak" için gerekli olan finans kaynağını yaratmak olacak. Aziz Yıldırım, bu nedenle kulübe herhangi bir getirisi olmayan tüm amatör şubelerde gerçek anlamda bir küçülmeye gidilmesine istemeye istemeye de olsa evet demek olacak.

 

2018 Mayıs ayında yapılacak olan olağan genel kurulda da aday olma kararı alan Aziz Yıldırım'ın üçüncü eylem planı da yönetim kurulunda köklü değişikliklere gitmek olacak. Uzun yıllardır beraber çalıştığı pek çok isimle yollarını ayırarak, yeni ve daha dinç isimlerle yola devam edecek. Gelecekte başkan olarak görmek istediği genç bir iki ismi de yeni yönetim kurulu listesine yazacak.

 

Kaynak: Fotospor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX