Fenerbahçe Taraftar Sitesi

Max Kruse’nin sahalara bir türlü dönememe nedeni

07 Kasım 2019 - 'de eklendi
Max Kruse’nin sahalara bir türlü dönememe nedeni

Fenerbahçe’de sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalan Max Kruse’nin derdi belli oldu.

Denizli, Konya ve Kayseri maçlarını kaçıran Max Kruse’den Kasımpaşa maçında da hayır yok gibi duruyor. Oyuncunun kasığında ödemin kurutulduğu ama proloterapi tedavisine devam edildiği öğrenildi. Alman oyuncunun sakatlığına kalıcı çözüm ve tekrarlanma durumu olmaması için uzun süreli düzeltici ve kuvvet kondisyon kuvvet çalışmaları yaptığı bildirildi.

Ersun Yanal, Hasan Ali’yi dinlendirecek

Kasımpaşa maçı öncesinde Hasan Ali’nin sıkıntısının artması Ersun Yanal’ın canını sıktı… tecrübeli teknik adam, özel tabanlıkla oynamasına rağmen bir türlü kendisini rahat hissetmeyen tecrübeli oyuncusunu Dirar’ın hazır olup olmama durumuma göre Kasımpaşa maçında dinlendirmeyi planlıyor.

Ersun Yanal’dan ihtiras uyarısı

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, Max Kruse’nin yokluğunda takımın ön tarafından ihtiras eksikliği olduğuna dikkat çekti. Oyuncularıyla bir görüşme yapan tecrübeli teknik adam Garry Rodrigues ve Victor Moses’ın kalitesine inandığını ama ön tarafta daha ihtiraslı olmalarını talep etti.

Yanal, sadece saha içi değil yedek kulübesinde de aynı ihtisasın yaşanmasını istedi. Yedeklerini, “beni oyuna girmek için gözleriyle taciz eden adamlar istiyorum” dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
BENZER HABERLER