SON DAKİKA! ALİ KOÇ’tan BARCELONA BOMBASI! İMZALAR YARIN ATILIYOR!

SON DAKİKA! ALİ KOÇ’tan BARCELONA BOMBASI! İMZALAR YARIN ATILIYOR!

Fenerbahçe’de Ali Koç, hiç şüphesiz başkanlığın en büyük adayı konumunda. Aziz Yıldırım ile sezon sonunda yapılacak başkanlık yarışında büyük bir yarışa girecek olan Ali Koç, büyük bir bombayı daha patlatıyor.

Seçim çalışmalarına resmen başlayan ve önümüzdeki günlerde taraftarlarla buluşmalar yapacağını da açıklayan Fenerbahçe’nin başkan adayı, son yaptığı hamleyle gündem yaratacak.

3 yıllığına 57 milyon Euro

Türk firması Beko, Barcelona’nın antrenman formasının göğüs sponsorluğu için 3 yıllığına 57 milyon Euro karşılığında anlaşma sağladı. Beko ile Barcelona arasında sponsorluğun imza töreninde Barcelona başkanı, Gerard Pique ve Fenerbahçe başkan adayı ve Beko’nın sahibi Ali Koç’da bizzat bulunacak.

Türk firması Beko, spora yaptığı yatırımlar çerçevesinde dünya devi Barcelona ile yeni bir anlaşma imzalama konusunda sona geldi. Beko’nun Katalan devinin antrenman formasının göğüs sponsorluğunu yapmak için teklif ettiği rakam ise 57 milyon Euro.

Barcelona’nın antrenman formasının göğüs sponsoru Beko

İspanyol basınında çıkan haberlere göre Beko, Barcelona ile uzun soluklu bir sponsorluk anlaşması yapacak. Dev firma ile Barcelona arasında yapılan görüşmelerde 3 yıllık antrenman formasının göğüs sponsorluğu için 57 milyon Euro karşılığında anlaşma sağlandığı kaydedildi.

Halihazırda Katalan ekibinin formasında kol sponsorluğu yapan Beko’nun gelecek yıldan itibaren antrenman formasının göğüs sponsoru olarak forma üzerinde yer alacağı ve resmi açıklamanın ilerleyen günlerde yapılacağı belirtildi.