SON DAKİKA! Ali Koç’tan flaş Aykut Kocaman ve şike yorumu!

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, “Fenerbahçe ve Ali Koç” adlı söyleşide önemli açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe’nin başkan adayı Ali Koç, “Fenerbahçe ve Ali Koç” adlı söyleşide merak edilen soruları yanıtladı. Ali Koç, Aykut Kocaman ve şike süreci ile ilgili de önemli ifadeler kullandı.

Ali Koç, Aykut Kocaman hakkında ne dedi?

Fenerbahçe’nin tartışılan teknik direktörü Aykut Kocaman hakkında, Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman’ın yerinin kendisinde ayrı olduğunu dile getiren Koç, “Benim için çok önemli biri. Avrupa’da tek yarı finalimizi onunla oynadık. 27 yıl sonra Türkiye Kupası onunla geldi. Onunla şampiyon olduk.

Burada futbol hakkında konuşmayacağım en önemlisi Aykut Kocaman olmasa 3 Temmuz’u atlatamazdık” dedi. Ali Koç’un bu açıklamaları, salonu dolduran Fenerbahçeliler tarafından da büyük alkış aldı.

Ali Koç’un şike ve Aziz Yıldırım açıklaması

2010-2011 sezonundaki 3 Temmuz süreci ile ilgili açıklamalarına devam eden Ali Koç, Aziz Yıldırım’ın büyük bir liderlik örneği gösterdiğine dikkat çekerken,

“O dönemde yurt dışındaydı, herkes kaçtı derken o Türkiye’ye döndü. Sonra ona kaçtı diyenler kaçmak zorunda kaldı”

ifadelerini kullandı. Ali Koç ayrıca kendisinin de bir çantaya eşyalarını hazırladığını ve ne olur ne olmaz diyerek nezarete alınmayı beklediğini itiraf etti.

O sezon oynanan maçlarla ilgili de konuşan Ali Koç, “Biz Karabükspor’u zorla 1-0 yendik, Trabzonspor 15 dakikada 3 tane attı” şeklinde konuştu.