SON DAKİKA! Ali Koç’tan flaş hamle! Yine takdirleri topladı! Şimdi de…

SON DAKİKA! Ali Koç’tan flaş hamle! Yine takdirleri topladı!

Fenerbahçe’de 2018 Mayıs ayında büyük bir seçim kongresi yaşanacak. Şu an için kesin adaylar Ali Koç ve Aziz Yıldırım… Fenerbahçe başkanlığını çok istediğini ve bu konuda çalışmalarını başlatacağını resmen açıklayan Ali Koç, başkanlığın en büyük adayı konumunda.

Fenerbahçe taraftarının da gönlünden geçen isim hiç şüphesiz kendisi. Bu anlamda çalışmalarına hız veren Ali Koç, seçim çalışmalarının yanında bir yandan da Fenrbahçe başkanı olduktan sonraki süreçte yapacaklarını belirlemeye çalışıyor ve bu anlamda çalışmalarını da dikkatle sürdürüyor.

Sahaya iniyor!

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ‘Fenerbahçeliyiz’ isimli sosyal medya hesaplarından yapılan çalışmaları duyuran Ali Koç’un ekibi yeni bir açıklama daha yaptı.

Sık sık Fenerbahçeli taraftarlarla bir araya gelen ve ‘Fenerbahçeli değişim istiyor’ diyen Koç, yeni bir hamle yapıyor. Ali Koç’un gelecek haftalarda sahaya ineceği ve birçok ilde Sarı Lacivertli taraftarlarla bir araya geleceği duyuruldu.

‘Fenerbahçeliyiz Buluşmaları’ olarak açıklanan bu organizasyonların ilkinde Ali Koç, 18 Şubat Pazar günü Sarı Lacivert’e gönül vermiş Fenerbahçeli Kadın Kongre Üyeleri bir araya gelecek. Türkiye’nin birçok bölgesine giderek Fenerbahçeliler ile buluşacak Ali Koç’un 2.durağı ise Ankara olacak.

20 Şubat Salı günü Ankaralı Fenerbahçeliler ile buluşacak olan Koç, Fenerbahçeliyiz etkinliklerinin yanı sıra davet edildiği organizasyonlarda da yer almaya devam edecek.