SON DAKİKA! OZAN TUFAN’da BOMBA GELİŞME! AYKUT KOCAMAN…

SON DAKİKA! OZAN TUFAN’da BOMBA GELİŞME! AYKUT KOCAMAN…

Fenerbahçe devre arası transfer dönemine çok hareketli girmişti fakat bu hareket yapılan transferler de değil de ayrılıklarda yaşanmıştı. Kadro dışı bırakılan Ozan için taraftarların bir kesimi tepki göstermiş, bir kesimi Kocaman’ın ve yönetimi desteklemişti.

Fakat genç yıldızın yeni takımı bir türlü belli olmamıştı ve söz konusu mesele adeta bir muammaya dönmüştü. Sonrasında ise Ozan Tufan takımda kalmış ve hiç bir yere transfer olmamıştı.

Aykut Kocaman…

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için son günlerde af konusu yeniden gündeme taşındı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman tarafından kadro dışı bırakılan ve satış lsitesine konulan Ozan Tufan için sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Fenerbahçe’de Ozan Tufan’ın af durumu

Takımın devre arası kamp dönemine davet edilmeyen ve gönderilmesi kararlaştırılan Ozan Tufan, devre arasında başka bir takıma gidemeyince çalışmalarını Dereağzı Tesisleri’nde sürdürmüştü.

Ozan Tufan için yönetim oyuncunun affedilmesi gerektiği yönünde görüş bildirmesine karşın somut bir gelişme yaşanmamıştı. Ancak yaşanan süreçte Aykut Kocaman’ın da yumuşadığı öğrenildi.

Takvim’in iddiasına göre, milli futbolcu için her an af kararı çıkabilir. Kadro dışı bırakılan ve devre arası kampında yer almayan Ozan Tufan çalışmalarını tek başına sürdürürken, yönetim ve Kocaman tarafından her an af kararının çıkabileceği öğrenildi.

Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe’de ne yaptı?

Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.