Fenerbahçe Taraftar Sitesi

Ümit Öztürk ve Serkan Tokat şimdi yandı

Bu haber 09 Şubat 2020 'de eklendi
Ümit Öztürk ve Serkan Tokat şimdi yandı

Alanyaspor maçı bitti tartışmarı başladı… Başkan Ali Koç’un, “VAR hakemiyle ilgili maç öncesinde de uyarılmıştık belirtmem lazım” açıklaması üzerine gözler Serkan Tokat’a döndü.

Fenerbahçeli Hukukçular Derneği’nden, “Müsabakanın Hakemi Ümit Öztürk ve Var Hakemi Serkan Tokat Hakkında; 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 257. Maddesi Uyarınca “Görevi Kötüye Kullanma” Suçu Kapsamında 10.02.2020 Pazartesi Günü Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na Suç Duyurusunda Bulunulacaktır. Kamuoyuna Duyurulur!” açıklaması yapıldı.

Ali Koç’un yönetiminde yer alan ama daha sonra istifa eden Metin Şen’den, “O penaltıyı çalmayan Ümit Öztürk ve VAR hakemi Serkan Tokat size düdüğü astırmak boynumuzun borcudur artık” açıklaması gelirken eski yöneticilerden Selim Kosif de, “Aynı iki pozisyonda bir tarafa penaltı verip diğerinde vermiyorsan , Sayın Ümit Öztürk ve Var hakemi Serkan Tokat ‘ ın düdüğünü astırmak her bir Fenerbahcelinin borcudur artık” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum: “Hakemlik bu kadar mı Fenerbahçe aleyhine olur? Kim bu operasyonu yapıyorsa haddini bilsin. Fenerbahçe sahipsiz değildir” diyerek tartışmaya katıldı.

Geceye belki de damga vuracak bomba iddia ise, Ümit Öztürk’ın Mustafa Pektemek’in pozisyonu için, “Hocam, Pektemek’in pozisyonunda %100 penaltı var mı?” diye sorduğunda, Serkan Tokat’tan, “kesin bir şey diyemem. Pozisyonu izlemene gerek olmadığına inanıyorum” ifadeleri oldu.

(Fotospor)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER