menu
Aziz Yıldırım Dünya yıldızıyla beraber geliyor
Aziz Yıldırım Dünya yıldızıyla beraber geliyor
Fenerbahçe haberleri

Mevcut başkan Ali Koç'un adaylığı henüz netleşmese de sportif direktör Mario Branco gelecek sezon için çalışmalarına devam ediyor. Branco hem oyuncu transferi hem de teknik adam konusunda yaptığı çalışmaları Ali Koç aday olmasa da yeni yönetime sunacak. Portekizli futbol adamı, sansasyonel isimlerle görüşüyor.

Fanatik'te yer alan habere göre; Portekizli sportif direktör, Koç’un aday olmaması ya da aday olup seçilmemesi halinde çalışmalarını yeni yönetime sunacak. Branco, artık sadece transfer için girişimlerde bulunmuyor.

İSMAİL KARTAL İLE YOLA DEVAM EDİLMEYECEK

Fenerbahçe'de son haftaların en çok tartışılan ismi teknik direktör İsmail Kartal ile yola devam edilmesi beklenmiyor. Bu sezon Fenerbahçe ile ligde 90 puan toplayan İsmail Kartal özellikle UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde oynanan Olympiakos maçındaki oyuncu tercihleri ve ligdeki Sivasspor ile Konyaspor maçlarındaki puan kayıplarının ardından hedef tahtasına konmuştu.

MOURINHO SÜRPRİZİ

Şampiyonluk şansının mucizelere kalmasının ardından teknik adam defteri de açıldı. Futbola dönmek için sabırsız Gündemdeki isim taraftarı fazlasıyla heyecanlandıracak bir hoca: Jose Mourinho...

MOU'YU İKNA EDERSE...

Branco, Mourinho ile söz kesebilmesi halinde, dünyaca ünlü teknik adam sayesinde transfer çalışmalarında da işinin kolaylaşacağı görüşünde.

Comments

http://feneronline.net/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!